Sport w ZSZ Nr 1 i II LO - News
Lutego 07 2023 03:15:29
Nawigacja
· Strona główna
· Galeria zdjęć
· Rekordy
· Kadra Nauczycielska
· Obiekty Sportowe
· MKS Mechanik
· Linki
· Kontakt
· Archiwum
MODRZEWIAK SZÓSTY

MODRZEWIAK SZÓSTY

W PUNKTACJI SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

W ubiegłym Zarząd Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego dokonał kolejnego podsumowania współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2014/2015 szkół w ramach igrzysk, gimnazjady i licealiady. Popularny Modrzewiak zajął wysokie VI miejsce na 137 sklasyfikowanych szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego biorących udział w rywalizacji sportowej w 13 dyscyplinach sportowych dziewcząt i chłopców.

REJONOWA LICEALIADA W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

KOMUNIKAT

Z REJONOWEJ  LICEALIADY W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

25.09.2015 r. Stadion OSiR Rejowiec Fabryczny

Wśród dziewcząt, najlepsze wyniki osiągnęły: Czuj Jagoda I miejsce i III miejsce Marcinek Kamila w pchnięciu kulą, Niedźwiecka Julia III miejsce na 100 m i sztafeta biegając w składzie: Wereszczyńska Agata, Królikowska Nikola, Sułkowska Weronika i Niedźwiecka Julia.

Natomiast wśród chłopców Kubiak Piotr I miejsce w pchnięciu kulą i sztafeta 4 x 100 m biegając w składzie: Trzeciak Damian, Rabczewski Damian, Trzeciak Kamil i Skoczelas Piotr, Trzeciak Damian II miejsce w skoku w dal i Skoczelas Piotr III miejsce w biegu na    100 m.

REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI RZEŁAJOWE

01 pżdziernika 2015 roku w Cycowie przy słonecznej pogodzie odbyły się rejonowe sztafetowe biegi przełajowe. W zawodach brały udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy, zajmując IV miejsce  w kategorii dziewcząt i  III miejsce w kategorii chłopców.

Logowanie
LOGOWANIE
REKLAMA

Wygenerowano w sekund: 0.00 453,371 Unikalnych wizyt