Zawody odbyły się na pływalni MOSiR we Włodawie 28 maja 2013 r. z udziałem dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Łącznie udział wzięło ponad 100 uczniów.
Zawody odbyły się na pływalni MOSiR we Włodawie 28 maja 2013 r. z udziałem dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Łącznie udział wzięło ponad 100 uczniów.
25 m dowolny dziewcząt
1. Kaliszuk Aleksandra SP Nr 2 Włodawa 19,28
2. Kólesza Julia SP Nr 2 Włodawa 21,87
3. Błyskosz Aleksandra SP Nr 2 Włodawa 22,88
4. Wojtak Aleksandra SP Nr 2 Włodawa 22,96
5. Kirszner Dominika SP Nr 3 Włodawa 25,08
6. Gruszczyńska Kamila SP Nr 2 Włodawa 25,78
7. Weremczuk Dominika SP Nr 2 Włodawa 26,07
8. Jaworska Aleksandra SP Nr 2 Włodawa 27,61
9. Filipek Agata SP Nr 2 Włodawa 28,99
10. Wólczyńska Martyna SP Nr 3 Włodawa 29,88
11. Kamińska Milena SP Nr 3 Włodawa 30,17
12. Pastusiak Julia SP Nr 3 Włodawa 31,60
13. Szewczak Ewa SP Nr 3 Włodawa 47,79
14. Makarewicz Ada SP Nr 3 Włodawa 47,96
25 m dowolny chłopców
1. Błaszkiewicz Dawid SP Nr 2 Włodawa 19,51
2. Dorosz Ernest SP Nr 3 Włodawa 21,13
3. Chorąży Jakub SP Nr 2 Włodawa 21,53
4. Matczuk Bartosz SP Nr 2 Włodawa 21,82
5. Dudzik Kajetan SP Nr 2 Włodawa 22,75
6. Pytka Arkadiusz SP Nr 2 Włodawa 23,43
7. Rabczyński Aleks SP Nr 3 Włodawa 23,55
8. Kwaśnik Grzegorz SP Nr 3 Włodawa 26,22
9. Wojtaluk Kacper SP Nr 3 Włodawa 26,29
10. Zguczyński Jakub SP Nr 2 Włodawa 27,60
11. Niewiadomski Hubert SP Nr 3 Włodawa 28,08
12. Bondarczuk Karol SP Nr 2 Włodawa 28,70
13. Krawczyk Damian SP Nr 2 Włodawa 28,94
14. Wołos Radosław SP Nr 2 Włodawa 29,17
15. Borsuk Maciej SP Nr 3 Włodawa 30,91
16. Jankowski Piotr SP Nr 3 Włodawa 32,56
17. Korneluk Kacper SP Nr 3 Włodawa 33,44
18. Baczul Piotr SP Nr 2 Włodawa 35,44
19. Kędzierski Patryk SP Nr 3 Włodawa 35,78
20. Weremczuk Mikołaj SP Nr 3 Włodawa 35,90
25 m klasyczny dziewcząt
1. Kirszner Dominika SP nr 3 Włodawa 30,46
2. Antoniuk Julia SP Nr 2 Włodawa 31,34
3. Pastusiak Julia SP Nr 3 Włodawa 31,93
4. Kościuk Kaja SP Nr 3 Włodawa 32,08
5. Blicharska Olga SP Nr 2 Włodawa 32,09
6. Markiewicz Julia SP Nr 3 Włodawa 32,79
7. Łachmicka Lena SP Nr 3 Włodawa 33,35
8. Kolasa Weronika SP Nr 2 Włodawa 33,51
9. Grzywaczewska Kaja SP Nr 3 Włodawa 44,84
25 m klasyczny chłopców
1. Rabczewski Kacper SP Nr 3 Włodawa 29,60
2. Zawadewicz Radosław SP Nr 2 Włodawa 31,93
3. Jankowski Piotr SP Nr 3 Włodawa 35,14
4. Rybczyński Aleks SP Nr 3 Włodawa 39,51
5. Kurzeja Szymon 45,56
25 m dowolny chłopców
1. Frańczak Szymon PG Nr 1 Włodawa 14,82
2. Lodwich Adrian PG Nr 1 Włodawa 17,32
3. Skwarek Michał PG Nr 2 Włodawa 17,82
4. Głowacki Cezary PG Nr 1 Włodawa 19,31
5. Kuchalski Mateusz PG Nr 1 Włodawa 22,34
6. Weremczuk Nikodem PG Nr 2 Włodawa 22,47
7. Gaj Adam PG Nr 1 Włodawa 25,34
25 m dowolny dziewcząt
1. Dubiel Róża PG Nr 1 Włodawa 16,87
2. Huczuk Agata PG Nr 1 Włodawa 23,46
3. Oreńczuk Klaudia PG Nr 2 Włodawa 23,91
25 m klasyczny dziewcząt
1. Dubiel Róża PG Nr 1 Włodawa 25,69
2. Huczuk Agata PG Nr 1 Włodawa 28,90
3. Chomontowska Natalia PG Nr 1 Włodawa 35,97
25 m klasyczny chłopców
1. Kuśmirek Kacper PG Nr 2 Włodawa 19,84
2. Frańczak Szymon PG Nr 1 Włodawa 20,88
3. Litwiniuk Rafał PG Nr 1 Włodawa 23,56
4. Granica Michał PG Nr 1 Włodawa 24,46
25 m dowolny dziewcząt
1. Gaj Arleta I LO Włodawa 19,64
2. Kupis Maria I LO Włodawa 20,54
3. Kosyk Karolina ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 20,68
4. Golus Aleksandra I LO Włodawa 23,28
5. Ksok Aneta ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 26,36
25 m dowolny chłopców
1. Szaruga Tomasz ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 13,78
2. Stanilewicz Karol ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 14,16
3. Wrzesień Filip I LO Włodawa 14,24
4. Lenart Maciej ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 14,36
5. Koziej Piotr ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 14,76
6. Filipiuk Marcin ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 15,58
7. Zaniuk Marcin I LO Włodawa 15,87
8. Wieliczko Piotr I LO Włodawa 16,73
9. Kurczyna Sebastian ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 17,00
10. Kirszner Jakub I LO Włodawa 17,44
11. Malik Mateusz ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 17,76
12. Grzeszczuk Alan ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 18,68
13. Waszczuk Przemysław I LO Włodawa 21,27
25 m klasyczny dziewcząt
1. Kupis Maria I LO Włodawa 24,08
2. Książek Dorota ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 30,59
3. Gaj Arleta I LO Włodawa 32,67
25 m klasyczny chłopców
1. Koziej Piotr ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 19,29
2. Wrzesień Filip I LO Włodawa 19,31
3. Teteruk Mateusz I LO Włodawa 20,19
4. Filipiuk Marcin ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 20,35
5. Wieliczko Piotr I LO Włodawa 20,65
6. Stanilewicz Karol ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 20,78
7. Błaszczuk Patryk ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 21,41
8. Karpiuk Filip I LO Włodawa 22,18
9. Kirszner Jakub I LO Włodawa 22,77
10. Penkajło Marcin ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 26,41
Organizatorem zawodów była dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie oraz Starostwo Powiatowe we Włodawie. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali pamiątkowe statuetki, medale i,dyplomy, które wręczali dyrektor
ZSZ Nr 1 i II LO Eugeniusz Omelczuk oraz starosta powiatu Wiesław Holaczuk. Organizatorzy dziękują nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie i opiekę nad uczniami w trakcie zawodów.